קורונה Covid-19

זה קרה בגיל העמידה, נראה שחיינו נעצרו בין לילה, העבודה נסגרה, האירוע בוטל והשמיים כבר לא היו פתוחים. אך מאז, נראה כי כמה אנשים למדו לחיות יחד עם תופעת הקורונה, וכך גם מסעותיו של נשיאנו. החברה עושה כל מאמץ לשמור על ההנחיות והנהלים. ניתקל בשאלות רבות שהעלו לקוחות שוב ושוב, וכאן נענה עליהן עבורך.

למרות שיש אזהרות וסכנות בדרך, האם אתה מפחד לעבור ממקום למקום? במיוחד עבורך, נוסעים נאמנים, תכופים וחדשים, אנו שמים דגש על בטיחותך ובריאותך בחווית נהיגה בטוחה ואיכותית. במאמר זה תוכל ליישר את עצמך ולהבין את ההנחיות במצב החדש.

מה השוני בין חברות הסעה פרטיות לבין ציבוריות ?

אנשים רבים הופכים מודעים יותר לסיכון של וירוסים לפרוץ לחיינו, ועדיין איננו יודעים דבר על כך. החשש להידבק או להדביק אחרים הוא בעיה של ממש. מסיבות רבות יותר לקוחות מעדיפים תחבורה פרטית על פני תחבורה ציבורית, וזה נכון.

הסיבה העיקרית היא שיש קבוצה של אנשים שאתה מכיר בתחבורה הפרטית. גם אם אתה לא יודע, אין תנועה. מי עולה לאוטובוס ראשון ויורד אחרון מהאוטובוס. בניגוד לאוטובוסים ציבוריים, שיהיו צפופים יותר, והנוסעים ימשיכו להשתנות גם אם מספר הנוסעים לא יעלה על המספר המותר, נוסעים רבים עולים ויורדים בתחנות שונות בדרך, והנוסעים נחשפים למעט מאוד מקום לאירוח מספר רב של אנשים. אז כמה נוסעים מותר באוטובוס בתקופת הקורונה?

חברת ההסעות מיניבוס שמה דגש על בטיחותם ובריאותם של נוסעים ונהגים, ומעניקה לכם את האפשרות ליהנות מנסיעה בטוחה, תוך עמידה בכל ההנחיות הקבועות בחוק בכל עזיבת החברה, ומאפשרת לכם לצאת מהבית וליהנות מכך תקופה מאתגרת תקופה. עליה.

מה עם מסיכות הגנה

התשובה לשאלה זו היא כן. עליך לדעת תחילה שאם אחד הנוסעים חולה, אסור לו לעלות לאוטובוס. אנו דורשים מהנוסעים שלנו לשאת באחריות אישית. אם מתרחשים המצבים הבאים, אנא דווח לנו שיש להם תסמינים כאלה ואחרים סימפטומים, עליהם לעלות על אוטובוס ההסעות. בנוסף לשמירה על בריאות לקוחותינו, עלינו לשמור על בריאותם של נהגים במשרה מלאה.

אם הנהג אינו יכול לשלוט בכל הנוסעים בתחבורה הציבורית, אנא וודא כי הם חובשים מסכות בכל עת במהלך הטיול, מה שלא קורה במהלך הטיול הנשיאותי שלנו. כאשר אתה בוחר בנשיא נשיא טורס, אתה בוחר בטיחות ואבטחה תוך עמידה קפדנית בחוקים והנחיות.

חשוב גם לשים לב לפטור ממסכות-מה היית עושה במקרה זה? זו בהחלט שאלה טובה. אם תשאל כל פקח או נהג תחבורה ציבורית, הוא יגיד לך שחלק מהאנשים יכולים להימנע מחבישת מסיכות מסיבות בריאותיות. השימוש בתעודות המאשרות אנשים עם מוגבלות אינו רשאי לחבוש מסכות.

האם זה יסכן נוסעים אחרים?

גלילה למעלה