הסעות לטיולים – מבט קצת יותר מעמיק

כשאנחנו עוסקים בשירותי הסעות לטיולים, חשוב לזכור שעבור רבים מאתנו נסיעה משותפת עם חברים או קרובים מקושרת לטיולי הילדות. בין עם זה טיול במסגרת בית ספר, או עם המשפחה בסוף השבוע, דרך תנועות הנוער בחגים או בצבא. בין עם נהגנו לשבת צמוד למורים או הרחק מאחור בספסל האחורי – להירדם בנסיעה, לצחוק עם החברים או לריב עם האחים, כולנו זוכרים את בדיקת השמות, המדריך שמסביר לאורך הדרך, השירים, החטיפים, כל אותם הרגעים שהופכים לזיכרונות מרגשים שמלווים והעשירו את חיינו. אז למה לא להביא את אותן תחושות חופש והרפתקנות לחיים שלכם היום?

הזמנת שרותיי הסעות לטיולים שאתם מארגנים תאפשר לכם להמשיך ליצור את אותן חוויות בלי להיות טרודים מהנסיעה. בין אם מדובר באורחים שהגיעו מרחוק ואתם רוצים להראות להם את ארצנו היפה, בין אם מדובר בטיול גיבוש לעובדים או טיול בקרב המשפחה. כך תוכלו גם אתם ליהנות מכל רגע ורגע, לנצל את הנסיעה לשיחות וסיפורים, לנוח או פשוט להביט על הנוף המשתקף מבעד לחלון.

הסעות לטיולים הן שירות הסעות פרטיות שאתם יכולים לבחור את היעד, את הזמנים וכמובן את סוג האוטובוס הטוב והמתקדם שיש לנו להציע לכם בכדי שתוכלו ליהנות מחווית נסיעה שעוד לא הכרתם. הסעות שיהפכו את הטיול שלכם לחוויה אמיתית ובלתי נשכחת.

הסעות לטיולים

אפשרויות לאורך הדרך

היתרונות מהזמנת שירות הסעה לטיול הבא שלכם רבים מאוד – בראש ובראשונה, אם מדובר בטיול משפחתי, הירידה מההגה מאפשרת זמן למי שבדרך כלל נוהג לנוח להוריד מעצמו את נטל האחריות של הנסיעה ולהשתתף בהתרחשות שמתקיימת בנסיעה. אפשרות נוספת היא להתחיל טיול בנקודה מסוימת ולסיים אותו בנקודה אחרת, מבלי לנסות לעצור "טרמפ" או להזמין מונית. כך גם יצא שתשלמו פעמיים וגם תאלצו להמתין לנהג מבלי יכולת לתאם ולעדכן את הנהג לגבי קצב ההתקדמות שלכם. בהזמנת שירותי הסעות הנהג עומד לרשותכם לאורך כל הטיול במרחק שיחת טלפון או הודעה כתובה – כך שאם החלטתם לצאת לטייל בתנאי קיצון, בין אם מבחינת תוואי השטח, המרחק או מבחינת העונה – חשוב שיישאר מישהו חיצוני שיודע עליכם. כך למעשה הנהג הוא גם האיש קשר שמלווה אתכם.

לא משנה לאן תרצו להגיע אנחנו נהיה שם לקחת אתכם בדרך הנעימה ביותר, בין אם מדובר בשירות הסעות לחרמון או לכל נקודה שרק תבחרו אנחנו נהיה איתכם ונהפוך את הטיול לחוייה אמיתית.

היתרונות שבשרותיי הסעות לטיולים 

  • איכות הרכבים – רכבים מתקדמים מסוגים שונים בגדלים שונים, עד אוטובוס שמסוגל להכיל 60 בני אדם, שמסוגלים לתת מענה מתואם במיוחד לצרכיי הלקוח. רכבים המאובזרים במערכות מולטי מדיה מתקדמות, בחלקם אף מסכים ומערכות שמע, כדי לתת מענה לסוגים שונים ומגוונים של פעילויות והפעלות.
  • ביטחון – כלי רכב מטופלים ומתוחזקים, שעברו את כל מבחני הבטיחות, שעומדים בתקנים הנדרשים ומחזיקים בכל האישורים הדרושים. בפרט כשמדובר בהסעת הקרובים לנו – אין מקום לפשרות.
  • הנהגים ומאחורי הקלעים – כאן נמצא המרכיב הסודי, הלא הוא המרכיב האנושי. נהגים מקצועיים ומנוסים, אדיבים ואנושיים, בעלי כל הרישיונות, האביזרים והמסמכים שנחוצים לתפעול נסיעות. הנהגים עוברים ריענון כל מספר חודשים וכאמור מחזיקים בכל האישורים הבטיחותיים הנדרשים.
    כל הנהגים בחברתנו הם נהגים מנוסים העוברים השתלמיות קבועות בכל תקופה, רענון נהיגה ואנו מקפידים על שעות מנוחה לנהגים שלנו, הכל בכדי שאתם תוכלו רק להנות מהטיול, את כל הדרך תשאירו לנו ותהנו גם בנסיעה בטוחה ונינוחה.
  • השכרת אוטובוס ליום – מבין כל השירותים שאנו מציעים לכם ניתן לשכור אוטובוסים ליום שלם, לא רק לנסיעה הלוך ושוב אלא אוטובוס ממוזג ומפנק שילווה אתכם במהלך כל היום.
  • אוטובוס טיולים בארץ – לא משנה לאן תרצו להגיע ומהיכן, אנו מספקים לכם אוטובוס טיולים שייקח אתכם לכל נקודה שרק תרצו בארץ. כל זאת עם הנהגים הטובים ביותר בעלי וותק וניסיון בנהיגה.
גלילה למעלה